Linia odzieży / Zwiastun

Demi wraz z firmą Fabletics stworzyła linię odzieży do ćwiczeń dla kobiet. Będzie ona dostępna w różnych rozmiarach, dla każdego typu sylwetki aby każda kobieta mogła coś dla siebie znaleźć. Dochód że sprzedaży trafi do organizacji “Girl Up”, która promujące zdrowie, bezpieczeństwo, edukację i przodownictwo dziewcząt w krajach rozwijających się. Na potrzeby współpracy z firmą artystka wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej oraz wypowiedziała się krótko o współpracy.

Wiele firm typu activewear nie projektuje strojów treningowych dla kobiet o różnych rozmiarach i typach sylwetki.
Z moją kolekcją chciałam upewnić się, że uwzględniamy korzystne szczegóły i wygodne dopasowanie dla wszystkich kobiet, ponieważ dopasowanie i zdrowie nie jest jednym rozmiarem pasuje do wszystkich.
Łączyliśmy zwroty „Confident” i „Stay Strong”, aby każda dziewczyna czuła się komfortowo we własnej skórze i we własnych podróżach. Myślę, że zaprojektowanie tych ubrań jest połączeniem mojej wiadomości o pewności siebie podczas treningów.

normal_DL_002-170normal_DL_003-166normal_DL_005-143normal_DL_006-133

Po długich oczekiwaniach pojawił się oficjalny zwiastun filmu animowanego „Charming”, w którym Demi podkłada głos głównej bohaterce Lenore. Oprócz Lovato swój głos użyczyli także Wilmer Valderrama, Ashley Tisdale, Avril Lavigne i Sia. Premiera produkcji odbędzie się 4 sierpnia.


Pojawiły się także plotki, że Demi i Guilherme Vasconcelos zerwali.

7 comments on “Linia odzieży / Zwiastun

  1. Fajna ta odzież sportowa, sama chętnie coś takiego bym kupiła :)

  2. Ooo sportowa linia to coś dla mnie, mam nadzieję że będą dostępne te ubrania w Polsce może na Zalando :-), właśnie czegoś dobrego poszukuję. A co do bajki, to jupi, mam nadzieję że będzie fajna, może bym do kina się z Córcią przeszła :-).

    http://spicetki.blog.pl/

Komentowanie wyłączone