Przyjaciele Demi

Lauren Pietra, Hannah Beth i Matthew Scott Montgomery: Jedni z najbliższych przyjaciół Demi. Świadczy o tym cała masa zdjęć, które pojawiają się w sieci jak tylko dochodzi do ich spotkania. Demi na twitterze przyznała że uwielbia ich ponieważ nie boją się wygłupiać i szaleć razem z Dems.

Marissa Callahan: Wieloletnia przyjaciółka Demi. Dziewczyny poznały się zanim Dems stała się sławna i od tego czasu Marissa nie opuszcza jej w różnych sytuacjach. Na dowód więzi, które łączą ją z Demi, wytatuowała sobie serduszko pochodzące z sygnatury Demi.

Nick Jonas: Demi i Nick poznali się na planie pierwszej części Camp Rock i zaprzyjaźnili się ze sobą. Wszystko trwało do momentu rozstania Demi z jego bratem – Joe. Wtedy zastanawialiśmy się czy bracia i Demi przyjaźnią się dalej. Podczas Summer Tour 2012, Demi na jednym z koncertów zaprosiła Nicka, by wystąpił razem z nią na scenie. Wtedy Demi przyznała że Nick nadal jest jej bliskim przyjacielem i ciągle świetnie się rozumieją.

Selena Gomez: Dziewczyny poznały się na planie serialu Barney Friends i od tamtej pory były nierozłączne. W 2009 roku coś zaczęło się psuć i Delena oddaliła się od siebie. Jednak gdy Demi trafiła do kliniki, Selena od razu zadzwoniła do Dems. Demi w wywiadach podkreślała że m.in. to właśnie Selena Gomez nie opuściła jej po tym, kiedy trafiła na leczenie. Obecnie nie mają tyle czasu dla siebie co wcześniej, jednak Demi powtarza że Selena zawsze będzie dla niej kimś ważnym, a wsparcie które dostają od siebie nawzajem jest widoczne dla wszystkich.

Tiffany Thornton: Demi poznała Tiffany na planie serialu Słoneczna Sonny i od tego czasu dziewczyny zżyły się ze sobą. W jednym z wywiadów Demi powiedziała że traktuje Tiffany jak starszą siostrę. Dziewczyny bardzo się wspierają. W wielu wywiadach Tiffany podkreśla że plan serialu bez Demi to nie to samo co kiedyś. Najlepszym dowodem ich przyjaźni jest fakt że Demi była jedną z druhen na ślubie Tiffany.

Holly Letchworth, Marissa, Natalie Martin i Jill Powel: dziewczyny z teamu Demi. Mają bardzo dobre relacje, a fakt że pracują dla Dems wcale nie przeszkadza im w bliższej przyjaźni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *